IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRܒNDEN IĞDIR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NDEN IĞDIR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET               İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.                             
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRܒNDEN IĞDIR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

                            MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NDEN IĞDIR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE ZİYARET

                           İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.                       

                  Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Necdet Özer tarafından karşılanan Müdür Hakan Gönen, okulu gezerek bilgi aldı.

                 Okulun atölyelerini gezen ve öğrencilerle sohbet eden Gönen, daha sonra öğretmenlerle sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, "Eldeki imkanları en iyi kullanan örnek bir okulu ziyaret ettik" diye konuştu.

                Gönen, okul ziyaretlerini, ilde görev yapan öğretmenleri tanımak, öğretmenlerin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda görev yapabilmelerini sağlamak ve öğrencilerin de iyi bir eğitim alabilmeleri için gerçekleştirdiklerini söyledi.

                                 İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ,”Mesleki eğitimde yaparak öğrenme yönteminin yaygınlaşması ve eğitim verilen tüm alanlarda bu yöntemin uygulanması önemli. Bunun için de okullarımıza kalite kültürünü geliştirmeleri ve böylece kalitelerini sürekli iyileştirmeleri için çaba sarf etmemiz gerekmektedir. Devletimiz meslek liselerine çok önem veriyor. Kalifiye elaman açığımız çok açılan mesleki okulların iş garantili olması için çalışılıyor. Yetişen her gencimiz kabiliyetine göre bir meslek sahibi olmalıdır. Gelişen teknolojiye bu meslek okullarımız sayesinde ayak uyduracağız. “şeklinde konuştu.

01-03-201901-03-201901-03-201901-03-201901-03-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.