IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAKAN GÖNEN,TUBİTAK 4006 PROJESİNDE BAŞARILI OLAN ÖĞRETMENLERİ TEBRİK ETTİ.

                                           HAKAN GÖNEN,TUBİTAK  4006 PROJESİNDE BAŞARILI OLAN ÖĞRETMENLERİ TEBRİK ETTİ.           Iğdır’da yaptıkları projelerle adından söz ettiren ve projelerde başarı sağlayan Şehit Öğretmen Şevki Akgün İlkokulu/Ortaokulu yöneticileri ve proje öğretmenleri Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’i makamında ziyaret etti.       
                 HAKAN GÖNEN,TUBİTAK  4006 PROJESİNDE BAŞARILI OLAN ÖĞRETMENLERİ TEBRİK ETTİ.

                                                     HAKAN GÖNEN,TUBİTAK  4006 PROJESİNDE BAŞARILI OLAN ÖĞRETMENLERİ TEBRİK ETTİ.

                       Iğdır’da yaptıkları projelerle adından söz ettiren ve projelerde başarı sağlayan Şehit Öğretmen Şevki Akgün İlkokulu/Ortaokulu yöneticileri ve proje öğretmenleri Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’i makamında ziyaret etti.

                        Okul Müdürü Hüseyin Günhan , okulda yapılan çalışmalar  ve projeler hakkında bilgi vererek Tubitak 4006 bilim fuarı projeleri ve ortaokullar arası proje yarışmasında derece yapan öğretmenler tanıttı.

                    İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Müdürlük toplantı salonunda, Şehit Öğretmen Şevki Akgün İlkokulu/Ortaokulu müdürü, müdür yardımcısı ve öğretmenlerden oluşan proje ekibini kabul etti.

                    İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, proje ekibini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

                Gönen, “Öğrencilerimizin teknoloji çağını yakalaması ve Projeler üretmesi önemlidir. Genç öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi proje üretmeye yönlendirmeleri ve başarı göstermelerinden dolayı tebrik eder başarılar dilerim. Türkiye genelinde derece yapacak projelerinizi bekliyorum”dedi.

 

 01-03-201901-03-201901-03-201901-03-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.