IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI İBRAHİM ER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE

   MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI İBRAHİM ER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE              Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde  değerlendirme toplantısı yaptı.          
       MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI İBRAHİM ER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE

   MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI İBRAHİM ER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE

             Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde  değerlendirme toplantısı yaptı.

         Iğdır´da İlk Defa düzenlenen kitap fuarı açılışına katıldıktan sonra Milli Eğitim Müdürlüğüne gelerek bir toplantı yaptı.

         Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün toplantı salonunda Milli Eğitim  Müdürü Hakan Gönen Müdür Yardımcısı Ercan Budanur , Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı yaptı..

                  Toplantıda; eğitimdeki genel durumu, başarı düzeyi, eğitimde kaliteyi artırmak için yapılması gereken çalışmalar, yapımı devam eden projeler hakkında sunum yapıldı.

           Sunumun ardından çalışmalara ilişkin görüş ve önerilerini paylaşılarak, değerlendirmeler yapıldı.

         Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er,”Iğdır güzel bir şehir okuma oranı yüksek,fedakarca çalıştığınızı görüyorum.Iğdır’ı eğitimde daha iyi bir yere getireceğinize inanıyorum.Başarılar diliyorum. “dedi.

06-03-201906-03-201906-03-201906-03-201906-03-201906-03-201906-03-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.