IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN DERSİ ÖĞRETMENLERİ FARKLI OKULLARDA DERSE GİRDİ

                                                   DİN DERSİ ÖĞRETMENLERİ FARKLI OKULLARDA DERSE GİRDİ                 Din öğretimi Genel Müdürlüğü´nün öğretmen mesleki gelişimi kapsamında Din kültürü ve Ahlak bilgisi öğretmenlerinin birbirlerinin tecrübe ve birikimlerinden yararlanmaları amacıyla karşılıklı olarak derslere girmeleri etkinliği gerçekleştirildi.                          
                    DİN DERSİ ÖĞRETMENLERİ FARKLI OKULLARDA DERSE GİRDİ

                                                     DİN DERSİ ÖĞRETMENLERİ FARKLI OKULLARDA DERSE GİRDİ

                Din öğretimi Genel Müdürlüğü´nün öğretmen mesleki gelişimi kapsamında Din kültürü ve Ahlak bilgisi öğretmenlerinin birbirlerinin tecrübe ve birikimlerinden yararlanmaları amacıyla karşılıklı olarak derslere girmeleri etkinliği gerçekleştirildi.         

                 Iğdır Merkez ve ilçelerinde görev yapan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenleri daha önceden planlanan karşılıklı okul değiştirerek bir günlüğüne tecrübe ve birikimlerini sunmaları ile ilgili etkinlik verimli geçti.

            Etkinliğin gerçekleşmesinden öğretmenler ve öğrenciler memnuniyetlerini dile getirdiler. Okul yöneticileri de öğretmenlerin görev yaptıkları okulun dışında başka bir okulda derslere girmesi farklı öğrencilerle bir araya gelmesinin tecrübelerine ve birikimlerini katkı sağlayacağını belirttiler. Planlamayı Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü din öğretimi şubesinin yaptığı etkinlik başarıyla gerçekleşti .

          Din öğretimi şube müdürü Yakup Alhan bu tür etkinliklerin öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağlayacağını ve bu tür etkinlikleri mümkün olduğunca tekrar edeceklerini belirtti

 

05-05-201905-05-201905-05-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.