IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen'den bayram mesajı

                                  Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen'den bayram mesajı                        Iğdır Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen "Ramazan Bayramı" münasebetiyle mesaj yayınlayarak öğretmen, öğrenci, veli ve tüm eğitim camiasının ramazan Bayramını kutladı                                                        
                      Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen'den bayram mesajı

              Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen'den bayram mesajı

                       Iğdır Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen "Ramazan Bayramı" münasebetiyle mesaj yayınlayarak öğretmen, öğrenci, veli ve tüm eğitim camiasının ramazan Bayramını kutladı                                            

                      Gönen, mesajında şu ifadelere yer verdi;" Bayramlar insanların arasındaki ilişkilerde  karşılıklı saygı,muhabbet, dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, toplumsal birliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yakınlaştığı, sevgi ve saygının yoğun olarak yaşandığı özel ve önemli günlerdir. Bayramlar ayrıca gelecek nesillerimizin manevi duygulara sahip olarak yetişmesi ve bu değerleri muhafaza etmeleri için de önemli fırsatlardır. Bu sebeple bayramları; büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte kutlamalı; geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe uzanan bağları her daim güçlü tutmalıyız."

                   ''Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim camiasının Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, Yüce Allah'tan , Bayram'ın ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni eder; sağlık, başarı ve mutluluk dileklerimle saygılarımı sunarım''.

19-05-201923-04-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.