IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN Ara Tatil Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN Ara Tatil Mesajı

 

Değerli Öğretmenlerimiz, Bakanlığımızın "2023 Eğitim Vizyonu" hedefleri doğrultusunda  bu yıl ilk kez hayata geçirilen ara tatil uygulaması ile öğrencilerimiz kendilerini planlanmış anlamlı  keyifli etkinliklerle nitelikli bir tatil imkanı yaşayacaktır. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek adına gösterdiğiniz çaba için hepinize teşekkür ederim.

 

Sayın Velilerimiz, 18-22 Kasım tarihleri arasında yapılacak faaliyetlere 'aratatil.meb.gov.tr' adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm öğrencilerimizin bu etkinliklerden faydalanması ve katılması konusunda sizlerin hassasiyeti bizler için önemlidir. Öğrencilerimiz yaparak yaşayarak hayata katılacakları ve her alanda kabiliyetlerini geliştirecekleri, kendilerini keşfedecekleri benzersiz bir tatil deneyimi yaşayacaktır.

 

Sevgili Öğrenciler, Sizler için hazırladığımız ara tatil etkinlikleri ile tatilinizi eğlenerek, okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak geçirmenizi arzu ediyorum. Sizleri pazartesi okullarımızda öğretmenlerimizle bekliyor olacağız. Hepinizin mutlu ve eğlenceli vakit geçirmenizi diliyorum.

Hakan GÖNEN

Milli Eğitim Müdürü

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.