IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmen ; Tek düşmanı cehalet ve silahı kalem olan , ülkemizin en ücra noktalarına kadar her türlü güçlüğü göğüsleyerek, şanlı Türk bayrağının gölgesinde özveri ve  gururla görev yapandır.

Öğretmenler günü münasebetiyle bu camianın mensubu olma onur şeref ve heyecanını yaşıyoruz. Ülkelerin gelişip ilerlemesinde en büyük ve önemli yatırım eğitime yapılan yatırımdır. Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır." sözü ile bizlere yüklediği misyon son derece anlamlı ve önemlidir. Bizlerde her zaman ve her zeminde ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için sorumluluk bilinciyle kültürlü, bilimsel düşünen, soran, sorgulayan ve eleştiren bir nesil yetiştirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu uğurda şehit edilen öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyor ,saygıyla selamlıyorum.

 

Hakan GÖNEN

Milli Eğitim Müdürü

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.