IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN KURTULUŞ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

                  Göreve geldiği günden bugüne, bulduğu her fırsatta  uzak - yakın demeden Iğdır'ın okullarını ziyaret eden, İl Milli Eğitim Müdürü sayın Hakan Gönen Merkez Kurtuluş İlkokulunu ziyaret etti.         
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN KURTULUŞ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN KURTULUŞ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

                Göreve geldiği günden bugüne, bulduğu her fırsatta  uzak - yakın demeden Iğdır'ın okullarını ziyaret eden, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen Merkez Kurtuluş İlkokulunu ziyaret etti.            

             Kurtuluş ilkokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen, okulu gezerek okul idarecilerinden, öğretmenlerden okulun ve öğrencilerin durumu ile ilgili bilgi alarak derslere girip öğrencilerle sohbet etti.
               Pandemi kuralları içinde sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Müdürümüz Hakan Gönen,"Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Maske, mesafe, temizlik kurallarına uyalım. Coronavirus belirtisini hissettiğimizde kendimizi izole ederek gerekli tedbiri alalım ve yakın çevremize bulaştırmayalım. Öğretmenlik mesleğinin özünde fedakarlık vardır. Bu süreçte öğretmenlerimizde fedakarca çalışarak öğrencilere bir şeyler vermeye gayret ediyor."dedi.

                Sınıfta öğrencilerle derse katılan Milli Eğitim Müdürümüz Gönen, onlara çeşitli sorular sorarak sohbet etti. Gönen,Öğrencilere, maskelerini çıkarmamalarını maske, mesafe,temizlik kuralına uymalarını isteyerek haftada 2 günde olsa okulda olmalarının faydalı olduğunu ders çalışmalarını en çokta kitap okumaları yönünde tavsiyede bulundu.

 

 13-04-202113-04-202113-04-202113-04-202113-04-202113-04-202113-04-2021

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.