IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sn. Fatih ÖZCAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, "Benim Dünyam Çocuk Akademisi"nin bugün ki faaliyetlerine katılarak öğrencilerimizin mutluluğuna ortak oldular.
![Vali Yardımcımız Sn. Fatih ÖZCAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI,](/meb_iys_dosyalar/2022_02/14180758_DSC_0113.jpg)
Vali Yardımcımız Sn. Fatih ÖZCAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, "Benim Dünyam Çocuk Akademisi"nin bugün ki faaliyetlerine katılarak öğrencilerimizin mutluluğuna ortak oldular.