IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Karakoyunlu İlçemizde güçlendirme onarımı yapılan Mürşitali Şehit Er Muharrem Taş İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Karakoyunlu İlçemizde güçlendirme onarımı yapılan Mürşitali Şehit Er Muharrem Taş İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_08/11161646_DSC_0070.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Karakoyunlu İlçemizde güçlendirme onarımı yapılan Mürşitali Şehit Er Muharrem Taş İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.