IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Halfeli Borsa İstanbul Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Halfeli Borsa İstanbul Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/19125132_DSC_0005.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Halfeli Borsa İstanbul Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.