IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla, Valimiz Sn. Hüseyin Engin SARIİBRAHİM, protokol üyeleri, öğrencilerimiz ve vatandaşların katılımıyla Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Töreni düzenlendi.
![10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla, Valimiz Sn. Hüseyin Engin SARIİBRAHİM, protokol üyeleri, öğrencilerimiz ve vatandaşların katılımıyla Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Töreni düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/10192719_FhLxY9dXgAA4Mhd.jpg)
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla, Valimiz Sn. Hüseyin Engin SARIİBRAHİM, protokol üyeleri, öğrencilerimiz ve vatandaşların katılımıyla Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Töreni düzenlendi.