IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sn. Hüseyin Engin SARIİBRAHİM başkanlığında, Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2022 yılında yürütülen çalışmalara ve faaliyetlere ilişkin değerlendirme toplantısı yapıldı.
![Valimiz Sn. Hüseyin Engin SARIİBRAHİM başkanlığında, Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2022 yılında yürütülen çalışmalara ve faaliyetlere ilişkin değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/27193944_Fk_2foZXoAMLFHI.jpg)
Valimiz Sn. Hüseyin Engin SARIİBRAHİM başkanlığında, Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2022 yılında yürütülen çalışmalara ve faaliyetlere ilişkin değerlendirme toplantısı yapıldı.