IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için müdürlüğümüzün koordine ettiği " Umut Kermesi " Valimizin eşi Sn. Hatice SARIİBRAHİM, Vali Vekilimiz Sn. Abdulkadir ŞAHİN ve protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleşririldi.
![Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için müdürlüğümüzün koordine ettiği](/meb_iys_dosyalar/2023_03/17123349_kermes_1.jpg)
Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için müdürlüğümüzün koordine ettiği " Umut Kermesi " Valimizin eşi Sn. Hatice SARIİBRAHİM, Vali Vekilimiz Sn. Abdulkadir ŞAHİN ve protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleşririldi.