IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sn. Abdulkadir ŞAHİN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI' nın katılımıyla 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında ilimizde uygulanacak projeler hakkında proje ekibiyle çalıştay yapıldı.
![Vali Yardımcımız Sn. Abdulkadir ŞAHİN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI' nın katılımıyla 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında ilimizde uygulanacak projeler hakkında proje ekibiyle çalıştay yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/12120518_1.jpg)
Vali Yardımcımız Sn. Abdulkadir ŞAHİN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI' nın katılımıyla 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında ilimizde uygulanacak projeler hakkında proje ekibiyle çalıştay yapıldı.