IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA; okul güvenliği ile ilgili alınan kararları gözden geçirerek, birlikte yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA; okul güvenliği ile ilgili alınan kararları gözden geçirerek, birlikte yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/12132550_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA; okul güvenliği ile ilgili alınan kararları gözden geçirerek, birlikte yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.