IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR 70. YIL CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

 IĞDIR 70. YIL CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİNDEN  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET                   TC Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenmeye değer bulunan "Çağrı karşılama Operatörlüğü ve Acil Çağrı Karşılayıcı" adlı  Leonardo Da Vinci Meslek projesi kapsamında İtalya’ya gidecek olan  Iğdır 70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi müdür ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’i ziyaret etti.
 IĞDIR 70. YIL CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİNDEN  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

 IĞDIR 70. YIL CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU  LİSESİNDEN  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

                  TC Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenmeye değer bulunan "Çağrı karşılama Operatörlüğü ve Acil Çağrı Karşılayıcı" adlı  Leonardo Da Vinci Meslek projesi kapsamında İtalya’ya gidecek olan  Iğdır 70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi müdür ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’i ziyaret etti.
                Okul Müdürü Şengül Yıldız,proje ile ilgili bilgi vererek " Ortak olarak katılacağımız Yurt dışı meslek projemize okulumuzdan 6 öğrenci ve 1 öğretmen katılacaktır.Türkiye Ulusal Ajansının tarafımıza değer bulduğu bu destek sayesinde,katılımcılarımız,2 hafta boyunca mesleki eğitim ve inceleme faaliyetlerine katılarak alanlarında unutulmaz anlar yaşayacaklardır.Mesleki eğitim ve inceleme faaliyetleri yanında gerçekleştirilecek olan mesleki ziyaretlerle tecrübe ve birikimlerini geliştirerek kendi alanlarında önemli bir kazanım sağlayacaklardır.”dedi


         Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te"Şanslı Öğrencilersiniz. Gittiğiniz yerde bilgi ve becerinizi geliştirin. Bir şeyler öğrenin günlük izlenimleriniz not alın. Orada eğitim nasıl.Öğretmen öğrenci ilişkileri nedir. Öğrenme teknikleri inceleyin .Özgüvenli olun Türkiye sağlıkta çok iyidir. Orada farklı ortamlarla karşılaşabilirisiniz. Yabancı diliniz olsun. İyi arkadaşlıklar kurunuz.Belki ileride yurt dışında okumanız gerekebilir. Başarılar diliyorum. Ülkemize layık bir şekilde gidin ve gelin"şeklinde konuştu.  

 

              Öğrenciler de "Proje kapsamında  yurt dışına gidecek bilgilerimizi artıracağız. Emeği geçen herkese, TC Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı teşekkür ederiz"dediler.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.