IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR AZERBAYCAN EVİ DERNEĞİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR BELGESİ

 IĞDIR AZERBAYCAN EVİ DERNEĞİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE  TEŞEKKÜR BELGESİ               Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri federasyonu Genel Başkan yardımcısı ve   Iğdır  Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal,TAD yönetim kurulu üyesi, Ali Şıktaş ile birlikte Türkiye Azerbaycan kardeşliğine destek veren,Milli Eğitim müdürü Hakan Cırıt’e  teşekkür belgesi verdi.
 IĞDIR AZERBAYCAN EVİ DERNEĞİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE  TEŞEKKÜR BELGESİ

 IĞDIR AZERBAYCAN EVİ DERNEĞİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE  TEŞEKKÜR BELGESİ

              Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri federasyonu Genel Başkan yardımcısı ve   Iğdır  Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal,TAD yönetim kurulu üyesi, Ali Şıktaş ile birlikte Türkiye Azerbaycan kardeşliğine destek veren,Milli Eğitim müdürü Hakan Cırıt’e  teşekkür belgesi verdi.

           Serdar Ünsal, teşekkür belgesini verirken yaptığı konuşmada ” İlimizde dernek olarak yaptığımız her etkinliğe katılarak destek veriyorsunuz. En son Hocalı soykırımını anma toplantımıza katılarak,Ermenice yazının kaldırılması için açtığımız imza kampanyasına  verdiğiniz destek ve Türkiye Azerbaycan kardeşliğine katkı sağlamak için kurulan derneğimize yaptığınız manevi yardımlardan dolayı sizi kutlar çalışmalarınızda başarılar dilerim.”dedi.

 

          Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te   ince düşüncenizden dolayı derneğinizi kutlar başarılar dileriz.Azerbaycan bizim kardeşimizdir Her zamana acı ve mutlu günlerinde yanında olduk olmaya da devam edeceğiz “dedi.

01-07-201601-07-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.