IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi çalgı yarışmasında 3. Oldu

Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi çalgı yarışmasında 3. Oldu                           Gençlik ve Spor Bakanlığı´nın TRT ile birlikte düzenlemiş olduğu Sahne Sırası Sende adlı ses ve solo çalgı yarışmasında Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi çalgı yarışmasında  Doğu Anadolu Bölgesi 3. Oldu.         
Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi çalgı yarışmasında 3. Oldu

Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi çalgı yarışmasında 3. Oldu

 

            Gençlik ve Spor Bakanlığı´nın TRT ile birlikte düzenlemiş olduğu Sahne Sırası Sende adlı ses ve solo çalgı yarışmasında Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi çalgı yarışmasında  Doğu Anadolu Bölgesi 3. Oldu.

                   Doğu Anadolu Bölgesindeki tüm illerin katılımıyla Malatya´da gerçekleştirilen  Yarışmaya Iğdır ilini temsilen giden Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi Keman Öğretmeni Ozan Malkoç ve Keman öğrencisi Ece Çelik solo çalgı dalında bölge 3.sü oldular.

               Milli Eğitim Müdürü  Hakan Cırıt,okul Müdürü Mustafa Alagöz ile birlikte  kendisini  ziyaret eden  Keman Öğretmeni Ozan Malkoç ve Keman öğrencisi Ece Çelik ’i tebrik ederek başarılar diledi.  

 

                 Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Iğdır’ımız her alanda bölge birincilikleri çeşitli ödüller alıyor. Eğitimdeki başarının  yanında sosyal faaliyetlerde de başarımız bizleri mutlu ediyor.”dedi.

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.