IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR İL ZÜMRE BAŞKANLARI YENİ ÖĞRETİM PROGRAMLARINI GÖRÜŞMEK ÜZERE İMKB ANADOLU LİSESİNDE TOPLANDI

IĞDIR İL ZÜMRE BAŞKANLARI YENİ ÖĞRETİM PROGRAMLARINI GÖRÜŞMEK ÜZERE İMKB ANADOLU LİSESİNDE TOPLANDI             Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü yeni öğretim programları ile ilgili görüş paylaşımı için İl Zümre Başkanlarını topladı.               
IĞDIR İL ZÜMRE BAŞKANLARI YENİ ÖĞRETİM PROGRAMLARINI GÖRÜŞMEK ÜZERE İMKB ANADOLU LİSESİNDE TOPLANDI

IĞDIR İL ZÜMRE BAŞKANLARI YENİ ÖĞRETİM PROGRAMLARINI GÖRÜŞMEK ÜZERE İMKB ANADOLU LİSESİNDE TOPLANDI

            Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü yeni öğretim programları ile ilgili görüş paylaşımı için İl Zümre Başkanlarını topladı.

            İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt başkanlığında İMKB Anadolu Lisesi’nde yapılan toplantıya zümre başkanları katıldı.

          İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt Zümre Başkanlarına zor ve bir o kadar da önemli bir görevleri olduğunu hatırlatarak onlara başarılar diledi.

          Cırıt,Hep birlikte eğitim sistemimizi iyi yerlere getirebilineceğinden bahsederek Bakanlığımız taslak programlarla ilgili öğretmenlerimizden görüş talep etmiştir.Herkes görüşünü en iyi şekilde yazsın ve bu fırsatı öğretmenlerimiz iyi değerlendirsin dedi.

          Zümre Başkanları İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı bu toplantıda aralarında görmekten son derece mutlu olduklarını belirterek en iyi şekilde görüşlerini yazıp rapor haline getireceklerini belirttiler.

                Toplantıya Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Cevdet Parlar, Süleyman Güneş ve Yakup Alhan katıldı. Şube Müdürleri de ilde yaklaşık üç bin civarında öğretmen olduğunu ve Zümre Başkanlarının bu üç bin öğretmeni temsilen burada olduğunu bunun için güzel bir çalışma yapmaları gerektiğini söyleyerek  ve başarılar dilediler.

                Yaklaşık kırk branştan İl Zümre Başkanının katıldığı toplantının başarılı bir sonuca ulaşmasını ve  yeni programların eğitim sistemimize yeni bir soluk getirmesini için çalışmalara geçildi.

10-02-201710-02-201710-02-201710-02-201710-02-201710-02-2017

 

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.