IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Iğdır Mehmet Çavuş Ortaokulu’nda Kütüphane Açılışı Yapıldı

Iğdır Mehmet Çavuş Ortaokulu’nda Kütüphane Açılışı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT‘ın desteğiyle, okul müdürü, öğretmenler ve velilerin girişimleri ve işbirliği sonucunda Mehmet Çavuş Ortaokulu’nda, Mavi Pusula Eğitim ve Yardımlaşma Derneği gönüllülerince oluşturulan kütüphanenin açılışı, 26/05/2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT tarafından yapıldı.

           Açılış töreninde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz, “Bir insanının değeri sahip olduğu maddi şeylerle değil, bilgisiyle ölçülür. Bu bilgiyi de öğrencide var eden kitaplardır. Çocuklara kitap okuma sevgisinin küçük yaşlardan itibaren aşılanması gerekir.” diyerek kitap okumanın önemini vurguladı. Mavi Pusula Eğitim ve Yardımlaşma Derneği başkanına ve çalışanlarına, kütüphaneye katkılarından ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek dernek başkanı Emre KURT’a bir plaket verdi. Açılış sonrası İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, dernek çalışanları, öğretmenler, veliler ve öğrencilerle sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.