IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR MİLLİ EĞİTİM BİLGİSAYAR UZMANLARINA BAŞARI BELGESİ

        IĞDIR  MİLLİ EĞİTİM BİLGİSAYAR UZMANLARINA BAŞARI BELGESİ                  Iğdır  Milli Eğitim Müdürlüğü  Bilgisayar ve Ağ Sistemleri Yöneticileri Efgan Usta ve  Göktürk İçer’ e göstermiş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı Milli Eğitim Bakanlığınca başarı belgesi ile ödüllendirildiler.            
        IĞDIR  MİLLİ EĞİTİM BİLGİSAYAR UZMANLARINA BAŞARI BELGESİ

        IĞDIR  MİLLİ EĞİTİM BİLGİSAYAR UZMANLARINA BAŞARI BELGESİ

                 Iğdır  Milli Eğitim Müdürlüğü  Bilgisayar ve Ağ Sistemleri Yöneticileri Efgan Usta ve  Göktürk İçer’ e göstermiş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı Milli Eğitim Bakanlığınca başarı belgesi ile ödüllendirildiler.

              Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, , Efgan Usta ve  Göktürk İçer’e başarı belgelerini taktim ederken şunları söyledi:”Bu iki değerli arkadaşımız, çalışanımız  “e-devlet, e-dönüşüm stratejisi kapsamında MEBBİS, e-okul, DYS, bilgi güvenliği, internet yönetim paneli, Iğdır’ın  bilişim altyapı sistemlerinin yönetimi iş ve işlemlerinde göstermiş oldukları başarılı ve gayretli çalışmalarından dolayı;ayrıca Doküman Yönetim Sistemlerinin ülke genelinde yaygınlaşmasından önce Bakanlığımızca pilot il ve ilçe olarak seçilen Iğdır ili DYS uygulamasını başarı ile sonuçlandırdıklarından dolayı Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Nabi Avcı tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirilmişlerdir.Bütün personellerimizin de alanlarında  başarılı olmalarını dilerim. ”

 

              İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt başarı belgelerini vererek  , Efgan Usta ve  Göktürk İçer’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.