IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Proje Koordinasyon Ekibi tarafından Erasmus + Programı Okul Eğitimi alanında gerçekleştirilen akreditasyon başvurumuz Türk Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiş ve Müdürlüğümüz Okul Eğitim alanında 7 yıl süre ile Erasmu
![Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Proje Koordinasyon Ekibi tarafından Erasmus + Programı Okul Eğitimi alanında gerçekleştirilen akreditasyon başvurumuz Türk Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiş ve Müdürlüğümüz Okul Eğitim alanında 7 yıl süre ile Erasmu](/meb_iys_dosyalar/2021_03/16085548_tua.jpg)
Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Proje Koordinasyon Ekibi tarafından Erasmus + Programı Okul Eğitimi alanında gerçekleştirilen akreditasyon başvurumuz Türk Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiş ve Müdürlüğümüz Okul Eğitim alanında 7 yıl süre ile Erasmus Akreditasyonuna hak kazanmıştır.