IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

 IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİ                Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerle sohbet etti.
 IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

 IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

               Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerle sohbet etti.

                   Ziyaret sırasında öğretmenlere 15 Temmuz İhanet sürecini anlatan Cırıt, Öğretmenlerden dikkatli olmalarını ve öğrencilere bu konuyu anlatmalarını istedi.

           Türkiye üzerinde büyük oyunlar oynandığına vurgu yapan Cırıt, Fetö terör örgütü devletimizin bütün birimlerine sızmıştır. Sizden isteğim öğrencileri vatan ve bayrak sevgisi ile yetiştirin onlara; Allah, Peygamber Efendimiz ve Kuran-ı Kerim sevgisini anlatın. Dinimizi tam bir şekilde anlatalım ki çocuklarımız, gençlerimiz yanlış bilgilere saplanıp kalmasınlar. İşte burada siz öğretmenlere çok büyük görevler düşüyor, İyi bir öğrenci yetiştirmeniz bir neslin  vatan, bayrak ,millet sevgisi ile yetişmesini sağlayacaktır.”dedi.

 

                  Cırıt ,öğretmenlere 2016 -2017 Eğitim- Öğretim Yılının hayırlı olması dileğinde bulundu.

28-09-201628-09-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.