IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AYDOĞDU, TUZLUCA İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  AYDOĞDU, TUZLUCA  İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU                Iğdır  Milli Eğitim Müdürü M.Murat AydoğduTuzluca  İlçesini  ziyaret edip incelemelerde bulundu.             
IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  AYDOĞDU, TUZLUCA  İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  AYDOĞDU, TUZLUCA  İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

               Iğdır  Milli Eğitim Müdürü M.Murat AydoğduTuzluca  İlçesini  ziyaret edip incelemelerde bulundu.

                Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turkay Otay ve şube müdürleri tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu,  kurum birimlerini tek tek ziyaret ettikten sonra okulları gezerek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti..

              Sınıfları gezen Aydoğdu, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Okullardaki idareci ve öğretmenlerle kısa toplantılar yapan Turan, okullardaki yönetici ve öğretmenlerden bu kutsal, saygın ve onurlu bir mesleğin bir üyesi olarak, görevini seven ve mesleğini icra ederken teknolojik ve bilimsel gelişmeleri doğrultusunda çalışmalarını istedi.

                Kurtuluş ilk ve ortaokulu ile ,Tuzluca ilkokulunda  incelemelerde bulunan Aydoğdu , öğrenci ve öğretmenlere “Artık devir değişti.Çocuklarımız mesleki Teknik liselerde eğitim görmeli bir meslek sahibi olmalıdırlar. Devletimiz bu konuda çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Mesleki liseden mezun olan üniveristeyi bitirenler daha çabuk iş buluyorlar bunun için öğrencilerimiz kabiliyetleri doğrultusunda mesleki liselere gitmeli”dedi.

 

 

20-04-201820-04-201820-04-201820-04-201820-04-201820-04-201820-04-2018

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.