IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR MİLLİ EĞİTİMDE SANAL SANTRAL DÖNEMİ BAŞLADI

IĞDIR MİLLİ EĞİTİMDE SANAL SANTRAL DÖNEMİ BAŞLADI           Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nde sanal santral dönemi başladı.                 Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Telekom Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında sayısal telefon santralinin yerine sanal santrale geçiş yapıldı.            
IĞDIR MİLLİ EĞİTİMDE SANAL SANTRAL DÖNEMİ    BAŞLADI

IĞDIR MİLLİ EĞİTİMDE SANAL SANTRAL DÖNEMİ BAŞLADI

          Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nde sanal santral dönemi başladı.

                Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Telekom Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında sayısal telefon santralinin yerine sanal santrale geçiş yapıldı.

           Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı’nın da kullandığı ´Sanal Santral´ teknolojisi sayesinde numaralar direkt çevrilerek İl Milli Eğitim Müdürlüğü şube ve birimleriyle artık daha hızlı iletişim kurulabilecek.               

         Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,”  Türkiye’de ´Sanal Santral´ sistemine geçen 5. İl olduk. İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün alt birimlerinin dahili tüm telefon numaraları değişti  ve mevcut telefon numaraları ise kısa bir süreliğine devam edecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı’nın da kullandığı “Sanal Santral” teknolojisi sayesinde numaralar direkt çevrilerek İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz şube ve birimleriyle artık daha hızlı iletişim kurulabilecektir. Türkiye’de “Sanal Santral”e geçen ilk 5 İl Milli Eğitim Müdürlüğünden biri olan kurumumuzun alt birimlerinin dahili tüm telefon numaraları değişmiş olup İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün eski telefon numaraları kısa bir süreliğine devam edecektir.  Sanal Santral geçiş döneminde desteklerini bizden esirgemeyen Türk Telekom ekibine teşekkürlerimizi sunarız.”dedi

 

        İl Milli Eğitim Müdürlüğü yeni santral numarası: 0 476 280 7600 oldu.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.