IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR VALİSİ DAVUT HANER,SOSYAL BİLİMLER LİSESİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

IĞDIR  VALİSİ  DAVUT HANER,SOSYAL BİLİMLER LİSESİ YURDUNU ZİYARET ETTİ             Iğdır Valisi Davut Haner, beraberinde Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, müdür yardımcıları  Ahmet Gelal,Muhittin  Yücel, şube Müdürleri Cabbar Turan,Mehmet Tüzen ile birlikte   M.Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi  öğrenci yurdunu ziyaret  etti.
IĞDIR  VALİSİ  DAVUT HANER,SOSYAL BİLİMLER LİSESİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

IĞDIR  VALİSİ  DAVUT HANER,SOSYAL BİLİMLER LİSESİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

            Iğdır Valisi Davut Haner, beraberinde Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, müdür yardımcıları  Ahmet Gelal,Muhittin  Yücel, şube Müdürleri Cabbar Turan,Mehmet Tüzen ile birlikte   M.Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi  öğrenci yurdunu ziyaret  etti.

                    Iğdır Valisi Davut Haner,  Yurt binasında incelemelerde bulundu. Yemekhane ve diğer bölümleri gezerek Okul müdürü Rohat Hun’dan bilgi aldı.

 

            Yurt içerisinde öğrencilerle yemekhaneye giden  Iğdır Valisi Davut Haner, Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, müdür yardımcıları  Ahmet Gelal,Muhittin  Yücel, şube Müdürleri Cabbar Turan,Mehmet Tüzen  sıraya girerek öğrenciler gibi yemek alıp  öğrencilerin arasına oturup sohbet ettiler.

                   Yemekhanede ve dinlenme salonunda yurtta kalan erkek öğrencilerle sohbet edip sorunlarını dinleyen Vali Davut Haner ve  Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrencilerle tek tek görüşerek sohbet etti.

           Vali Davut Haner ve  Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,’ı karşılarında gören öğrenciler kendilerini ziyarete gelen Vali ve Milli Eğitim yetkililerine teşekkür ettiler.

               Vali Haner, öğrencilere  yaptığı sohbette bazı nasihatlerde bulunarak,   Sizler, Iğdır gibi üç ülkeye sınır bir ilinde okuyorsunuz. Anne ve babanız sizleri buraya okumaya göndermiştir. Devletimiz size okumanız için her türlü imkanı sunmaktadır. Bu durumda size düşen göreve derslerinize çalışmak  okumak okulu bitirip iyi bir Üniversitede eğitim almanızdır.Ülkemizin sizin gibi gençlere ihtiyacı vardır. Unutmayın bu devlet, millet sizlerden hizmet bekliyor. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Gelişen Küresel dünyada yerimizi alabilmemiz için çok çalışmak zorundayız. Bunu da gerçekleştirecek olan siz gençlerimizsiniz. “dedi.

 23-02-201623-02-201623-02-201623-02-201623-02-201623-02-201623-02-201623-02-201623-02-201623-02-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.