IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘IĞDIR’IN ÖĞRETMENLERİ AB’Yİ KEŞFEDİYOR’ İSİMLİ PROJE TEKNİK DESTEK ALMAYA HAK KAZANDI.

‘IĞDIR’IN ÖĞRETMENLERİ AB’Yİ KEŞFEDİYOR’ İSİMLİ PROJE TEKNİK DESTEK ALMAYA HAK  KAZANDI.           Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü  Strateji Arge bölümü tarafından hazırlanan‘Iğdır’ın Öğretmenleri AB’yi keşfediyor’ isimli proje  Serka’dan  teknik destek almaya hak kazandı.
‘IĞDIR’IN ÖĞRETMENLERİ AB’Yİ KEŞFEDİYOR’ İSİMLİ PROJE TEKNİK DESTEK ALMAYA HAK  KAZANDI.

‘IĞDIR’IN ÖĞRETMENLERİ AB’Yİ KEŞFEDİYOR’ İSİMLİ PROJE TEKNİK DESTEK ALMAYA HAK  KAZANDI.

          Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü  Strateji Arge bölümü tarafından hazırlanan‘Iğdır’ın Öğretmenleri AB’yi keşfediyor’ isimli proje  Serka’dan  teknik destek almaya hak kazandı.

              Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, “ Serhat Kalkınma Ajansı tarafından 1 Temmuz 2015 tarihinde kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlara yönelik olarak kamuoyuna duyurulan Teknik Destek Programı’na Müdürlük olarak bizde başvuruda bulunduk. 30 Ekim 2015 tarihinde sona eren 4. Dönem  başvuruları için  yapılan ön inceleme ve nihai Değerlendirme sonucunda Müdürlüğümüz tarafından başvurusu yapılan ‘Iğdır’ın Öğretmenleri AB’yi keşfediyor’ isimli projesi ile teknik destek almaya hak kazanmıştır. Projede emeği geçen Strateji ve Arge bölümü çalışanlarına teşekkür ederim.”dedi.

           Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü olarak   birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Hakan Cırıt,şunları söyledi:”Bu proje kapsamında alınacak teknik destekle Avrupa Birliği´nin eğitim, gençlik  ve spor alanındaki hibe programı olan ERASMUS+ programının desteklediği 3 ana eylemden  biri olan Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği projeleri için konsorsiyum lideri olarak Ulusal Ajansa başvuru yapılacaktır ve ihtiyaçlar doğrultusunda ilimizdeki belirli okullardan öğretmenler Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde eğitim kurumlarına hizmet içi eğitim almaya gönderilecektir.”

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.