IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

II. Yarıyıl Eğitim-Öğretim Değerlendirme Toplantısı

              İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen II. Yarıyıl Eğitim-Öğretim Değerlendirme Toplantısı, 16.02.2015 tarihinde saat 14.30’da Ziya Gökalp Ortaokulu Toplantı Salonu’nda yapıldı. 
II. Yarıyıl Eğitim-Öğretim Değerlendirme Toplantısı

Toplantı; İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin yanı sıra Merkez ve köy okulu müdürlerinin de katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda İlimizin TEOG ve YGS sonuçlarının, eğitim-öğretim faaliyetlerinin ve yapılan sınavlarda İlimizin Türkiye Ortalamasının değerlendirilmesi ele alınmıştır. Toplantıda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Okul Müdürlerinin okullarına sahip çıkmalarını isteyerek konuşmasına şöyle devam etti.  “Hepimiz Iğdırlıyız. Hep beraber Iğdır’ın eğitim-öğretim sorunlarını çözmeliyiz. Iğdır’ı eğitim seviyesinde en üst düzeye taşımaya gayret göstermeliyiz. Ayrıca sizlerden isteğim, öğrenci velilerini mutlaka ziyaret edin. Onlarla çocukları ile ilgili olumlu ya da olumsuz problemleri hakkında sohbetler edin. Onları dinleyin ve beklentilerinizi anlatın. Çocuklarının başarılı oldukları alanları ön plana çıkarın. Sorunlarını dinleyerek onlara rehber olmaya çalışın. Engelli öğrencilere ise daha çok önem verin. Onlar birer melektir, ayrıcalığı hak ediyorlar.” dedi.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.