IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AKŞEMSETTİN ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  AKŞEMSETTİN  ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ                         Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberinde şube müdürü Hüseyin Kıran  ile birlikte Akşemsettin  ortaokulunu  ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.                
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  AKŞEMSETTİN  ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  AKŞEMSETTİN  ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

                 Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberinde şube müdürü Hüseyin Kıran  ile birlikte Akşemsettin  ortaokulunu  ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

                   Okul Müdürü Tuna Taştan’dan okul hakkında bilgi aldıktan  sonra  Öğretmenlerle sohbet eden Gönen, Buralarda görev yapan siz değerli öğretmenlerimizin yapmıș oldukları görev zor, zor olduğu kadar da önemlidir. Tașın altına elinizi koyacağınıza ve görevlerinizi layıkıyla yerine getireceğinize olan inancımız tamdır. Görevlerinizde bașarılar  ve kolaylıklar dilerim.” dedi.

                     Gönen, “Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin merkezinde öğretmen vardır. Öğretmen varsa uygulamalar başarıya ulaşacaktır. Öğrenme ortamlarının öğrencilerimizin kişiliklerini geliștirici, soru sorabilecekleri ve kendilerini ifade edebilecekleri şekilde düzenlenmesinin önemini büyüktür. Çocuklarımız girişken olmalı pasif öğrenci olmamalıdır. Bunu da sizler sağlayacaksınız  araştıran sorgulayan  özgüven sahibi öğrenciler yetiştirmelisiniz“şeklinde konuştu.

14-01-201914-01-201914-01-201914-01-201914-01-201914-01-201914-01-2019

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.