IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT kursları tek tek gezerek kursiyerlerle sohbet etti

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT; beraberinde Halk Eğitim Merkez Müdürü Mehmet GÜL ve Müdür Yardımcısı Ali ÖNER ile birlikte hafta sonu 125.Yıl Lisesi’nde açılan Ortaöğretim Kurumları Öğrencilerine Yönelik Destekleyici Kurs ve Halk Oyunları Kursu, Mehmet Akif İlkokulu’nda açılan I.Kademe Okuma Yazma Kursu , Mehmet Akif Ortaokulu’nda açılan Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Destekleyici Kurs ve Şehit Öğretmen Şevki Akgün İlkokulu’nda açılan Bilgisayar Kullanım,Halk Oyunları,Satranç,Masa Tenisi,Resim ve Tiyatro Kurslarında incelemelerde bulundu. 
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT kursları tek tek gezerek kursiyerlerle sohbet etti

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, halkımıza yönelik açılan ve halen devam eden kursları tek tek gezerek kursiyerlerle sohbet etti. Kursiyerler ve usta öğreticilerin taleplerini dinleyen CIRIT, "Herkese eğitim konusunda geniş imkânlar tanıyan Halk Eğitim Merkezi, kişisel gelişimi ve toplumsal kalkınmaya çok büyük katkı sağlamaktadır." dedi. Halk Eğitim Merkezinin özellikle okula devam edememiş ve hayallerindeki mesleklerle ilgili kurs alma imkânına sahip olamayanlara bir fırsat ortamı oluşturduğunu kaydeden CIRIT, Halk Eğitim Merkezinin artık her yaşa, ilgiye ve çağın ihtiyaçlarına uygun eğitimlerin verildiği hayat boyu öğrenme merkezine dönüştüğünü belirtti. Ayrıca yeni yapılacak Halk Eğitim Merkezi binası tamamlandıktan sonra bu kurslarımızın çeşidinin daha da artacağını beyan etti.


Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.