IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN’DEN ORTAOKULLARA ZİYARET

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN’DEN ORTAOKULLARA ZİYARET                            Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberinde müdür yardımcısı Ercan Budanur ile birlikte şehir merkezinde iki ortaokulu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.                       
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN’DEN ORTAOKULLARA ZİYARET

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN’DEN ORTAOKULLARA ZİYARET

                           Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberinde müdür yardımcısı Ercan Budanur ile birlikte şehir merkezinde iki ortaokulu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

                      Şehir merkezinde bulunan İnönü ve Ziya Gökalp Ortaokulunu gezerek öğrencilerle bir süre sohbet eden Hakan Gönen, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

                  Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, “Gelişmiş ülkelerde insanların kitap okuma oranı çok yüksek, bu nedenle sizde bol bol kitap okuyun, ancak çok çalışarak hedefinize ulaşabilirsiniz. Gençler sizden başarı bekliyorum ve yüreğinizde her daim insanlara karşı sevgi olsun.” diye konuştu.

                      Her iki okulda müdür ve öğretmenlerle de sohbet eden Müdür Gönen, “Okul müdürü, öğretmen,  öğrenci ve velilerle iyi iletişim kurmalı, adil, şeffaf ve güler yüzlü olmalı. Öğretmenlerine, öğrencilerine ve topluma doğru bir model olmalı. Unutmayalım ki idarecilik makamından önce bizler öğretmeniz ve öğretmenlik de kutsal bir meslek. Mesleğimizi icra ederken fark yaratan idareci ve öğretmen olmak durumundayız. Bizim amacımız, güzel, doğru, ahlaklı, sevgi dolu ve topluma faydalı insan yetiştirmektir. Her sanatçının tezgâhından sanatı ile ilgili eser çıkar ama öğretmenin tezgâhında insan yetişmektedir.” ifadelerini kullandı. 

                        Gönen, konuşmasının ardından okul müdürlerinin öneri ve taleplerini dinleyerek kapım herkese açıktır.”dedi.

 

14-01-201914-01-201914-01-201914-01-201914-01-201914-01-201914-01-201914-01-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.