IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN,”EĞİTİMDE KALİTEYİ ARTIRMALIYIZ

                                       İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN,”EĞİTİMDE KALİTEYİ ARTIRMALIYIZ                     İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Merkeze bağlı Kurtuluş ilkokulu konferans salonunda ortaokul müdürleri ile eğitimde kaliteyi artırılması toplantısı yaptı.  
  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN,”EĞİTİMDE KALİTEYİ ARTIRMALIYIZ

  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN,”EĞİTİMDE KALİTEYİ ARTIRMALIYIZ

                  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Merkeze bağlı Kurtuluş ilkokulu konferans salonunda ortaokul müdürleri ile eğitimde kaliteyi artırılması toplantısı yaptı.

               İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,  başkanlığında yapılana toplantıya Milli Eğitim Müdür yardımcısı  Ercan Budanur,şube müdürü Cevdet Parlar ,okul müdürleri katılarak  değerlendirme toplantısı yapıldı.

                Toplantıda tüm okul müdürleri; okullarında yıl içerisinde gerçekleştirmiş oldukları projeler, etkinlikler ile planlı faaliyetleri, yapacakları çalışmalar ve yürütecekleri diğer projeler hakkında bilgi verdi.

               İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, eğitimin her şeyin temeli olduğunu, Veli-Öğretmen-Öğrenci ilişkilerinde iletişim ve diyaloğun önemine  değinerek, üçlü saç ayağının iyi koordine edilmesi ile eğitimde kalitenin ve başarının artacağını vurguladı.

                Gönen ,”Eğitim bizim öncelikli konumuz, geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin gençlerin iyi yetişmesi Ülkemizin geleceğinin daha iyi olması anlamına gelmektedir. Bu konuda siz idarecilere ve bize büyük görevler düşmektedir” dedi.

               Toplantıda Okul Müdürleri ile Iğdır’da Eğitimin kalitesinin artırılması ile ilgili istek ve görüşleri ele alındı.

03-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.