IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Aralık İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT 18.02.2015 tarihinde İlimize bağlı Aralık İlçesinde okul müdürleri ile II. Dönem Değerlendirme Toplantısı yaptı. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Aralık İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesim GÖKSU, Milli Eğitim Şube Müdürleri Adnan OK ve Hüseyin KIRAN’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda İlçenin eğitim-öğretim sorunları ve TEOG – YGS sınavında ilçedeki öğrencilerin başarı durumları masaya yatırıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, okul müdürleriyle yaptığı toplantıdaki konuşmasında; “İlçenin sorunlarını hep beraber çözüme kavuşturacağız. Her zaman sizlerin en büyük destekçisi olacağım. İlçemizin eğitim-öğretim seviyesini üst seviyeye taşımaya gayret göstermeliyiz. İlçede okuyan öğrenciler, bizim çocuklarımızdır. Onlara rehber olup, onları eğitim alanında en iyi yerlere taşımamız gerekir. Sizlerden isteğim, ilçede okuma-yazma bilmeyen öğrenci kalmasın. Öğrenci velilerini sık sık ziyaret edin. Öğrencileri hakkında onları bilgilendirin, öğrencinin eksik yönlerini anlatın. Çocuklarının başarılı olmasında anne ve babanın rolünün önemi çok büyüktür.” dedi.

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.