İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Aralık İlçesini Ziyaret Etti
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT 18.02.2015 tarihinde İlimize bağlı Aralık İlçesinde okul müdürleri ile II. Dönem Değerlendirme Toplantısı yaptı.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Aralık İlçesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_20091121_444.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesim GÖKSU, Milli Eğitim Şube Müdürleri Adnan OK ve Hüseyin KIRAN’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda İlçenin eğitim-öğretim sorunları ve TEOG – YGS sınavında ilçedeki öğrencilerin başarı durumları masaya yatırıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, okul müdürleriyle yaptığı toplantıdaki konuşmasında; “İlçenin sorunlarını hep beraber çözüme kavuşturacağız. Her zaman sizlerin en büyük destekçisi olacağım. İlçemizin eğitim-öğretim seviyesini üst seviyeye taşımaya gayret göstermeliyiz. İlçede okuyan öğrenciler, bizim çocuklarımızdır. Onlara rehber olup, onları eğitim alanında en iyi yerlere taşımamız gerekir. Sizlerden isteğim, ilçede okuma-yazma bilmeyen öğrenci kalmasın. Öğrenci velilerini sık sık ziyaret edin. Öğrencileri hakkında onları bilgilendirin, öğrencinin eksik yönlerini anlatın. Çocuklarının başarılı olmasında anne ve babanın rolünün önemi çok büyüktür.” dedi.