IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin YÜCEL, İlimize bağlı Aralık ilçesindeki okulları ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin YÜCEL, İlimize bağlı Aralık ilçesindeki okulları ziyaret etti. İlk önce Aralık Kazım Karabekir Paşa İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz, Okul Müdür Yardımcısı Vedat ALTUNTEPE’den okul hakkında bilgiler aldı. Okulu gezdikten sonra öğretmen arkadaşlarla toplantı yaptı. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin YÜCEL, İlimize bağlı Aralık ilçesindeki okulları ziyaret etti.

Toplantıda öğretmenlerin sorunlarını dinleyen ve her zaman onların yanında olmaktan mutluluk duyduğunu, sorunlarının kendi sorunları olduğuna vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü öğretmenlere göstermiş oldukları özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederek okuldan ayrıldı. Daha sonra Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu’na geçen Milli Eğitim Müdürümüz okulu gezdikten sonra 8. sınıfların İngilizce dersine girerek, öğrencilere ders hakkında sorular sordu. Hoş sohbetin ardından öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı. Son olarak Aşağı Çamurlu İlkokulu ve Ortaokulu’na geçen Milli Eğitim Müdürümüz, anasınıfı öğrencileri ile keyifli dakikalar geçirdikten sonra öğretmenlerden öğrenci velilerini evlerinde sık sık ziyaret etmeleri hakkında tavsiyelerde bulunup okul-veli işbirliğinin önemini vurgulayarak öğretmenlere başarılar diledikten sonra İlçeden ayrıldı.

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.