IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN IĞDIR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan GÖNEN Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gezi ve incelemelerde bulundu.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAKAN GÖNEN IĞDIR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN, tüm dünyayı etkisi altına alan Covit-19 salgını ile ilgili ülkemizde birçok okulun maske ve dezenfektan üreterek salgınla mücadeleye katkı sağladıklarını,  Mesleki ve Teknik liselerin ise bu salgın döneminde dezenfektan tünelleri, otomatik dezenfektan robotları gibi teknolojik ürünler geliştirdiklerini dile getirdi. Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğretmen ve öğrencileri de salgın sürecinde seyyar hijyen noktası adı verilen otomatik dezenfektan makinesi üreterek salgınla mücadeleye katkı sağlamıştır.

 

 Okul Müdürü Necdet ÖZER talep doğrultusunda resmi kurum ve okullarımızda kullanılmak üzere üretim yapabileceklerini ifade etti. Otomatik dezenfektan makinesi üretimine başladıklarını ve bu makineleri okullar açıldığında okulun her tarafına konulacağını söyledi.

 

         İl Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN, Okul Müdürü Necdet ÖZER ile birlikte salgın süreci ile ilgili okulda alınmış olan önlemleri yerinde inceledi. Daha sonra Okul Müdürü ile birlikte okulumuzdaki atölyeleri gezerek yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü ve atölye öğretmenlerinden bilgi aldı.

 

         Yapılan çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul Müdürü ve Öğretmenlere teşekkürlerini ileterek okuldan ayrıldı.

 

 

24-09-202024-09-202024-09-202024-09-202024-09-202024-09-202024-09-2020

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.