IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI Tacirli İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek yürütülen faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI Tacirli İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek yürütülen faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/02104051_tacirli_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI Tacirli İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek yürütülen faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulundu.