IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzün Okul ve İnşaat Gezileri Devam Ediyor

           İl Milli Eğitim Müdürümüzün okul ve inşaat gezileri devam ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, Müdür Yardımcısı Ahmet GELAL, Şube Müdürlerimiz Şeyda KOCACIK ve Hüseyin KIRAN ile birlikte İlimize bağlı Aralık İlçesindeki köyleri ziyaret ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüzün Okul ve İnşaat Gezileri Devam Ediyor

İlk önce Yenidoğan Köyüne geçerek okulu gezdikten sonra, yeni yapılacak olan okul inşaatını inceledi. Yapımı devam eden okulun 2015-2016 eğitim öğretim yılında hizmete geçeceği müjdesini verdi. Daha sonra Aşağı Topraklı Köyü’ne geçen Milli Eğitim Müdürümüz, İlçede düzenlenen bilgi yarışmasında birinci olan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilere hitaben kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürümüz, “İlkokul çağı, çocuklarda kişilik gelişiminde kritik dönemdir. Çocukları vatanına, milletine bağlı, özgüven sahibi, çalışkan, kültürünü bilen, kendini tanıyan, geleceğe umutla bakabilen, dürüst, karakteri oturmuş bir birey olarak yetiştirmeyi sağlamak bizlerin temel görevidir.” Dedi. Öğretmenlere teşekkür ederek İlçeden ayrıldı.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.