IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzün okul ziyaretleri devam ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüzün okul ziyaretleri devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Adnan OK, 09/01/2015 tarihinde İlimize bağlı Tuzluca ilçesinde çeşitli okullara ziyarette bulundular. 
İl Milli Eğitim Müdürümüzün okul ziyaretleri devam ediyor

 İl Milli Eğitim Müdürümüzün okul ziyaretleri devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Adnan OK, 09/01/2015 tarihinde İlimize bağlı Tuzluca ilçesinde çeşitli okullara ziyarette bulundular. İlk önce 100. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Turgay OTAY’dan okul hakkında bilgiler aldı ve öğretmenlerle toplantı yapıp eğitim hakkındaki görüşlerini dinledi. Daha sonra Kurtuluş İlkokulu’na geçerek Okul Müdürü Gündüz YAŞAR’dan okul sorunları hakkında bilgiler aldı. Akabinde Şehit Üsteğmen Hakan ÖZKANER İlkokulu ve Ortaokulu’na giderek okulu gezdi ve öğretmenlerle toplantı yaptı. Toplantı sonrasında sınıflara geçerek öğrencilerden TEOG sınavlarının nasıl geçtiği ve hangi liseye gitmek istedikleri hakkında sorular sordu. Çeşitli cevaplar aldıktan sonra okuldan ayrılıp Cumhuriyet Yatılı Bölge Okulu’na geçtiler. Öğrencilerle kütüphanede bir süre kitap okuduktan sonra okulda incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT, “Amacımız okulları denetlemek değil, rehber olup İlin eğitim seviyesini daha üst düzeylere taşımaktır.” dedi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Latif OĞUR’a teşekkür ederek ilçeden ayrıldı.

 

tuzlucatuzlucatuzlucatuzluca

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.