IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdüründen okul ziyareti

                                                    İl Milli Eğitim Müdüründen okul ziyareti                       Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul ziyaretleri kapsamında Merkeze bağlı Yunus Emre ilk ve ortaokulunu ziyaret etti.                 
                   İl Milli Eğitim Müdüründen okul ziyareti

                                      İl Milli Eğitim Müdüründen okul ziyareti

                      Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul ziyaretleri kapsamında Merkeze bağlı Yunus Emre ilk ve ortaokulunu ziyaret etti.

                     Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Okul Müdürü Özcan Abat  ile birlikte okulu gezdi.

                 Gönen, sınıfları da gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Burada öğrencilere hitap eden Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, "Milli Eğitim Kurumu olarak sizin başarınız ve yarınlara daha iyi hazırlanmanız daha iyi bir geleceğe sahip olmanız için sürekli bir gayret içindeyiz. Daha güzel bir gelecek için okul size bu ortamı sağlarken sizin de daha çok çalışıp yarınlara daha iyi hazırlanmanız gerekir. Kendini ifade etmenin en iyi yolu bol kitap okumaktır sizlerden isteyim bolca kitap okuyun " diye konuştu.

                 Sınıfları gezen Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya geldi.

                Burada öğretmenlerle sohbet eden ve görüş, önerilerini dinleyen Hakan Gönen, "Bizim hedefimiz kurumsal olarak işleyişi oturtmak ve bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bu hedef doğrultusunda bu yıl önemli dönüşümler yapıldı. Milli Eğitim camiası büyük bir camia ve bu camianın her ferdi bizim için önemlidir, değerlidir." ifadelerini kullandı.

21-02-201921-02-201921-02-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.