IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü’ne Öğretmenler Günü Ziyareti

                İl Milli Eğitim Müdürü’ne Öğretmenler Günü Ziyareti                   İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu’ya  24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle çeşitli ziyaretler yapıldı.                   İnönü ortaokulu öğrencileri ve müdür yardımcısı Ercan Aydemir öğretmenler günü nedeniyle il milli eğitim müdürünün öğretmenler Gününü makamında kutladılar.                 İnönü Ortaokulu Müdür yardımcısı Ercan Aydemir, “Yıllarca okulumuzun müdürlüğünü yaptınız. Başarıya imza attınız şimdide bu makamdasınız Iğdır da eğitimin kalitesini artırmak için çalışıyorsunuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun ”dedi.                    Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu’da , idareci ve öğrencilere teşekkür etti.
               İl Milli Eğitim Müdürü’ne Öğretmenler Günü Ziyareti

             

 

İl Milli Eğitim Müdürü’ne Öğretmenler Günü Ziyareti

                İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu’ya  24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle çeşitli ziyaretler yapıldı.

                  İnönü ortaokulu öğrencileri ve müdür yardımcısı Ercan Aydemir öğretmenler günü nedeniyle il milli eğitim müdürünün öğretmenler Gününü makamında kutladılar.

                İnönü Ortaokulu Müdür yardımcısı Ercan Aydemir, “Yıllarca okulumuzun müdürlüğünü yaptınız. Başarıya imza attınız şimdide bu makamdasınız Iğdır da eğitimin kalitesini artırmak için çalışıyorsunuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun ”dedi.

 

                 Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu’da , idareci ve öğrencilere teşekkür etti.

28-11-201728-11-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.