IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Öğrenci Meclis Başkanı Seçimi Yapıldı

İl öğrenci meclis başkanını seçmek üzere 22/11/2017 Çarşamba günü Milli Eğitim Şube Müdürü Cevdet PARLAR başkanlığında yapılmış olup, yapılan seçim sonucunda İlimiz Merkez Haydar Aliyev Fen Lisesi öğrencisi Cihan ANDİÇ  Öğrenci Meclis Başkanı seçilmiştir.
İl Öğrenci Meclis Başkanı Seçimi Yapıldı

İl öğrenci meclis başkanını seçmek üzere 22/11/2017 Çarşamba günü Milli Eğitim Şube Müdürü Cevdet PARLAR başkanlığında yapılmış olup, yapılan seçim sonucunda İlimiz Merkez Haydar Aliyev Fen Lisesi öğrencisi Cihan ANDİÇ  Öğrenci Meclis Başkanı seçilmiştir.

 

Projenin Amacı

 

Cumhuriyetimizin demokrasi ile güçlendirilmesi; öğrencilerimizde yerleşik bir demokrasi kültürünün oluşturulması, hoş görü ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi, kendi kültürünü özümsemiş, millî ve manevî değerlere bağlı, evrensel değerleri benimseyen nesillerin yetiştirilmesi; öğrencilere seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması; katılımcı olma, iletişim kurabilme, demokratik liderliği benimseyebilme ve kamuoyu oluşturabilme becerilerinin kazandırılması amaçlanmaktadır.

 

29-11-201729-11-201729-11-2017

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.