IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimiz Valisi Sayın Hüseyin Engin SARIİBRAHİM başkanlığında il, ilçe yönetici ve okul müdürleri ile 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 2.dönem yüz yüze eğitime hazırlık ve planlama toplantısı yapıldı.
![İlimiz Valisi Sayın Hüseyin Engin SARIİBRAHİM başkanlığında il, ilçe yönetici ve okul müdürleri ile 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 2.dönem yüz yüze eğitime hazırlık ve planlama toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/27061016_1.jpg)
İlimiz Valisi Sayın Hüseyin Engin SARIİBRAHİM başkanlığında il, ilçe yönetici ve okul müdürleri ile 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 2.dönem yüz yüze eğitime hazırlık ve planlama toplantısı yapıldı.