IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNGİLTERE´DEN DÖNEN ÖĞRETMENLERDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

                               İNGİLTERE´DEN DÖNEN ÖĞRETMENLERDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET                  30 Kasım- 8 Aralık 2015 tarihleri arasında Erasmus + Programı kapsamında Birmingham İngiltere’de gerçekleşen Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortağı olduğu ‘Going Global’ isimli Gençlik Çalışanları Eğitimi projesine katılan iki öğretmen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret etti.               
 İNGİLTERE´DEN DÖNEN ÖĞRETMENLERDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

                         İNGİLTERE´DEN DÖNEN ÖĞRETMENLERDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

                 30 Kasım- 8 Aralık 2015 tarihleri arasında Erasmus + Programı kapsamında Birmingham İngiltere’de gerçekleşen Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortağı olduğu ‘Going Global’ isimli Gençlik Çalışanları Eğitimi projesine katılan iki öğretmen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret etti.

        İngiltere’de eğitime katılan  Iğdır IMKB Anadolu Lisesi’nde görev yapan İngilizce öğretmenleri Durdane Çiftçi ve Mehmet Aslan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e İngiltere’de ki eğitimle ilgili bilgi verdiler.

        Öğretmenler,”Çok güzel bir çalışma oldu. Yeni bilgiler öğrendik şimdi bu bilgileri Iğdır’da uygulayıp gençlerimizi daha çok proje yapmaya yönlendireceğiz. 7 ülkeden 30 katılımcının yer aldığı projenin amacı uluslararası gençlik çalışması aracılığıyla eğitimci olan gençlik çalışanlarının gençlik projeleri yapma kapasitelerini artırma, Bilgi iletişim teknolojileri kullanımı konusunda becerilerini geliştirme, uluslararası projelerine daha çok katılım sağlama konusunda gençlik çalışanlarını teşvik etmekti.Bizlerde bu eğitimden fazlasıyla faydalandık.”dediler.

        Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te ,”Projenin amacı belli.Yeni bilgilerle dönmeniz güzel bir olay. Eğitimci olan genç öğretmenlerimizi proje konusunda bilgilendiriniz. Öğrendiğiniz bilgileri geliştirin ve işlevsel hale getirin.Uluslararası projeler üretin ”dedi.

16-12-201516-12-201516-12-201516-12-2015

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.