IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNÖNÜ İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDULAR

     İNÖNÜ İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDULAR                23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 96. Yılı Kutlamalarına katılan minik öğrenciler bir süreliğine Milli Eğitim Müdürünün koltuğuna oturarak Milli  Eğitim Müdürü oldular.
     İNÖNÜ İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDULAR

     İNÖNÜ İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDULAR 

              23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 96. Yılı Kutlamalarına katılan minik öğrenciler bir süreliğine Milli Eğitim Müdürünün koltuğuna oturarak Milli  Eğitim Müdürü oldular.

                      İnönü İlkokulu öğrencileri Ömer Faruk Kartal, Zehra Yalçın ve Zehra Yılmaz Tekin  okul Müdürü Kenan Şafak ve rehber öğretmenleri Hayriye Boz   ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.

             Öğrencileri kapıda karşılayan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,ve şube müdürü Cevdet Parlar ziyaret sebebiyle  öğrencilere teşekkür etti ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.
                 Öğrenci Ömer Faruk Kartal, temsili olarak İl Milli Eğitim Müdürü oldu ve koltuğa oturdu.
               Yeni Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Kartal, Sosyal ve Kültürel Faaliyet projeleri olarak; Maddi durumu iyi olmayan öğrenciler için ücretsiz servisler ayarlanacağını, sosyal ve kültürel faaliyetlerde kullanılmak üzere müdürlük bünyesinde bir minibüs alınacağını, tüm okulların bünyesinde  spor merkezi oluşturacaklarını söyledi.
                   Ömer Faruk Kartal ayrıca, öğrencilerin daha iyi yetiştirilebilmesi için tüm öğretmenlere maddi açıdan iyileştirilme yapılması gerektiğini ifade ederek kendi okullarındaki fotokopi makinesinin arızalı olduğunu belirterek , Milli Eğitim Şube Müdürü Cabbar Turan’ı telefonla arayarak İnönü ilkokuluna yeni bir fotokopi makinesi gönderilmesini istedi.

                   Öğrenciler büyük ilgi gösteren   Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Çeşitli sorular sorarak sohbet etti. Üç öğrencinin sırayla İl Milli Eğitim Müdürü olarak koltuğa oturması öğrencileri mutlu etti. 

 

       Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,  Öğrencilere  daha iyi bir gelecek için ,çok çalışıp dürüst ahlaklı olunması gerektiği konusunda öğütler vererek ,şunları söyledi:”Sizler geleceğimizsiniz.Bunun için derslerinize çok çalışın yüreğinizden vatan ,millet,bayrak sevgisi eksik olmasın.Anne ve babanıza,vatanınıza layık insanlar olun.” Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, öğrencilere kitap hediye etti.

22-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-2016

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.