IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İsviçre Büyükelçiliği Kadın ve Çocuk Hakları Temalı Hibe Projesi'ne yazdığımız Artık Söz Bende ! isimli projemiz içeriğinde olan Drama Atölyesinin kurulumu Azer-İshak Yaycılı BİLSEM'de tamamlandı.
![İsviçre Büyükelçiliği Kadın ve Çocuk Hakları Temalı Hibe Projesi'ne yazdığımız Artık Söz Bende ! isimli projemiz içeriğinde olan Drama Atölyesinin kurulumu Azer-İshak Yaycılı BİLSEM'de tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/15110744_d86725a0d5d443e29c6abcee1d6de94b.jpg)
İsviçre Büyükelçiliği Kadın ve Çocuk Hakları Temalı Hibe Projesi'ne yazdığımız Artık Söz Bende ! isimli projemiz içeriğinde olan Drama Atölyesinin kurulumu Azer-İshak Yaycılı BİLSEM'de tamamlandı.