IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAFKAS MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLEDİ

KAFKAS MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLEDİ                         Iğdır Kafkas Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi ( Otelcilik ve Turizm lisesi) yiyecek v içecek hizmetleri alanı  öğrencileri için  Mezuniyet Töreni Düzenlendi
KAFKAS MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLEDİ

KAFKAS MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLEDİ

                        Iğdır Kafkas Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi ( Otelcilik ve Turizm lisesi) yiyecek v içecek hizmetleri alanı  öğrencileri için  Mezuniyet Töreni Düzenlendi

                        Levin Cafe de 2015-2016 eğitim-öğretim yılı mezunları için düzenlenen törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,” Bugün sizin en mutlu ve bir o kadar da en duygulu ve hüzünlü gününüzdür. Mutlusunuz çünkü liseyi bitirme heyecanını yaşıyorsunuz. Duygulu ve hüzünlüsünüz. 4 yıl boyunca beraber gülüp oynadığınız, dertleştiğiniz, sınıfta şakalaştığınız, yaramazlıklar yaptığınız, bazen anne ve babanızla paylaşmadığınız sırlarınızı paylaştığınız, bazen de öğretmenlerinize kızıp çekiştirdiğiniz, kısacası acı tatlı hatıralar yaşadığınız ve hiç unutmayacağınız arkadaşlarınızdan ayrılıyorsunuz. Sevgili öğrenciler gelecek sizi korkutmasın. Çünkü yarınlara attığınız ilk adımlar sağlamdır. Ancak her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Yeni hayatınızda başarılar dilerken ,her zaman doğrudan güzelden yana olunuz,vatanınızı bayrağınızı ,milletinizi seviniz.”dedi.
                       Okul Müdürü Kadir Turan’da , yaptığı konuşmada, sevinci ve hüznü bir arada yaşıyoruz. 2015-2016 eğitim öğretim yılı 2. Dönem mezun vermenin   mutluluğunu yaşıyoruz.Bilgi çağına entegre olan gençler yetiştirmemizde bize her zaman destek olan Milli Eğitim müdürümüz Hakan Cırıt ve öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum”dedi.

              17 mezun verdiklerini ve bu dönemle birlikte okulun 2´nci mezunlarını uğurladıklarını ifade edenTuran, "Geriye dönüp mezunlarımıza ve onların yaptıkları işlere baktıkça daha güzel eserler ortaya çıkarmak için kendimize güven duyuyoruz. Hep birlikte verdiğimiz bu eğitim mücadelesinde, mezunlarımız okulumuzun amaçlarına uygun olarak çeşitli mevkilere gelmeye başladı. Gençleri sadece akademik anlamda değil, ahlaki ve sosyal anlamda da geliştirmeyi görev bildiklerini belirtti.
              Bölümü birincisi olan Öğrenci Nurcan Ayaz’a Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ,Plaketini Verdi

                 Okul birincisi Nurcan Ayaz’a da törende yaptığı konuşmada, okulun kendilerine eğitimin yanı sıra mücadele etme azmi verdiğini kaydetti. Nurcan Ayaz, "Hayatla ilgili pek fazla bilgimiz olmasa da tek bildiğim mücadeleye hazır olduğumuzdur sorumluluğumuz ne kadar fazla ise yarın bu okulun mezunu olarak sorumluluğumuz o derece kat kat artacaktır" dedi.Törene milli Eğitim şube müdürü Mehmet Tüzen de katıldı.

17-04-201617-04-201617-04-201617-04-201617-04-201617-04-2016

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.