IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARAAĞAÇ ORTAOKULU’NDAN KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİĞİ

KARAAĞAÇ ORTAOKULU’NDAN KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİĞİ              Iğdır Karaağaç Ortaokulu tarafından Kutlu Doğum Haftası nedeniyle etkinlik düzenlendi.           
KARAAĞAÇ ORTAOKULU’NDAN KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİĞİ

KARAAĞAÇ ORTAOKULU’NDAN KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİĞİ

             Iğdır Karaağaç Ortaokulu tarafından Kutlu Doğum Haftası nedeniyle etkinlik düzenlendi.

               Iğdır  Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Murat Yikit,Emniyet Müdürü Yüksel Babal, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Şube  Müdürleri Cabbar Turan,Sedat Bilir,Adnan Ok ,okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

                 Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan etkinlikte, ilahiler okundu.

Okul Müdürü  Hasan Bayazıt Yıldırım,yaptığı konuşmada etkinliğe katılanlara teşekkür ederek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

              Engeli 8 Sınıf öğrencisi Hatice Sevinç’in okuduğu şiir duygulu anlar yaşattı.Program nedeniyle  Kutlu Doğum etkinliğine katılanlar duygusal anlar yaşadı.

 

                Program sonunda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Öğretmen ve öğrencileri kutlayarak şunları söyledi.”Bizlere duygulu anlar yaşattınız teşekkür ederim. Hz. Muhammed’i anlatmak  imkânsız .Çünkü o yüce peygamber, Allah’ın insanlığa sunduğu hususi bir rahmet ve berekettir. ‘Ey habibim sen olmasaydın bu alemi yaratmazdım’ buyuran Allah, Peygamber Efendimiz verdiği değeri insanlığa ifade etmektedir. 63 yılla sınırlı olan muhteşem hayatı bizler için örnek alınmalıdır. Onun ahlakı ile ahlaklanıp onun gibi yaşamaya çalışmalıyız. Biz bunu başardığımız oranda mutlu olabiliriz.”

28-04-201628-04-201628-04-201628-04-201628-04-201628-04-201628-04-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.