IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kardeş Okul Yardım Kampanyası

Iğdır Merkez Kurtuluş İlkokulu öğrencileri tarafından kardeş okul olan Iğdır Merkez Taşlıca Köyü İlkokulu öğrencilerine yönelik başlatılan yardım kampanyası kapsamında toplanan giyim ve kırtasiye malzemeleri Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet GELAL
Kardeş Okul Yardım Kampanyası

Iğdır Merkez Kurtuluş İlkokulu öğrencileri tarafından kardeş okul olan Iğdır Merkez Taşlıca Köyü İlkokulu öğrencilerine yönelik başlatılan yardım kampanyası kapsamında toplanan giyim ve kırtasiye malzemeleri Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet GELAL  Kurtuluş İlkokulu Müdürü Halis AŞUT Rehber öğretmeni Arzu AY ve Din Kültürü Öğretmeni Fatıma KÖK tarafından öğrencilere ulaştırıldı Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet GELAL Kurtuluş ilkokulun yapmış olduğu bu örnek çalışmadan dolayı kampanyaya duyarlılık gösteren okul idarecilerine, öğretmenlerine. Öğrencilerine ve velilerine teşekkür ediyorum. Kurtuluş İlkokulu Müdürü Halis AŞUT bizim amacımız değerler eğitimi kapsamında yardımseverlik ve paylaşma değerinin çocuklara bu kampanyayla yaşatılmasını sağlamaktır. Taşlıca köyü ilkokulu müdür yetkili öğretmeni Sevilay Türkeli ve diğer öğretmenler de Kardeş Kurtuluş İlkokulu öğrencilerine bu güzel davranışlarından dolayı teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.