IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİTAPSEVERLER IĞDIR KİTAP FUARI’NDA BULUŞUYOR…

KİTAPSEVERLER IĞDIR KİTAP FUARI’NDA BULUŞUYOR…              Kitap fuarları çocuklarımızın, gençlerimizin ve toplumumuzun temelini oluşturan ailelerimizin kitap okuma alışkanlıklarını güçlendiren, düşünce dünyamızı zenginleştiren, medeniyet tasavvurumuzu genişleten, toplumsal bilinci yüksek, donanımlı bireylere dönüşmemizi sağlayan en önemli kültürel organizasyonlardandır.   
KİTAPSEVERLER IĞDIR KİTAP FUARI’NDA BULUŞUYOR…

KİTAPSEVERLER IĞDIR KİTAP FUARI’NDA BULUŞUYOR…

                    Kitap fuarları çocuklarımızın, gençlerimizin ve toplumumuzun temelini oluşturan ailelerimizin kitap okuma alışkanlıklarını güçlendiren, düşünce dünyamızı zenginleştiren, medeniyet tasavvurumuzu genişleten, toplumsal bilinci yüksek, donanımlı bireylere dönüşmemizi sağlayan en önemli kültürel organizasyonlardandır. 

                Artık Iğdır’ımızın da bir kitap fuarı var. 

                    Iğdır Valiliği ve SERKA işbirliğiyle “Her kitap yeni bir hayat” sloganıyla bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz Iğdır Kitap Fuarı 5-10 Mart 2019 tarihlerinde tüm kitapseverlere açıktır. 5 Mart 2019 Salı günü saat 11.00’de Salon Alyans’ta fuarın açılış programı gerçekleştirilecektir. Fuarın ziyaret saatleri 10.00-20.00 arasında olacaktır. 5 Mart’tan itibaren kitapların zengin dünyasında birlikte renkli ve keyifli bir yolculuğa çıkacağız. 10 Mart’a kadar devam edecek olan bu kültür şöleninden hep birlikte istifade edeceğiz.

                    50 seçkin yayınevi / markanın katılımıyla gerçekleşecek olan fuarımıza Rasim Özdenören, Prof. Dr. Nurullah Genç, Prof. Dr. Necmettin Alkan, Mete Yarar, Bestami Yazgan, İrfan Gürkan Çelebi, Tarık Tufan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kahraman Tazeoğlu, Ahmet Turgut, Kaan Murat Yanık, Serdar Ünsal, Servet Gürcan,Habip Mert, Ziya Zakir Acar, Aybüke Kumtepe, Nizamettin Uca, Serdar Gündoğdu, Yaprak Türkeli, Murat Aydeniz, Fahrettin Alay, Erkan Beder  gibi yazarlarımız katılıyor. Yazarlar pek çok farklı alanda birbirinden ilginç konularda söyleşiler yapacak, kitaplarını imzalayacaklar.

                   Düzenleyeceğimiz fuarla birlikte şehrimizin marka değeri yükseleceği gibi fuarla bağlantılı pek çok kültür, eğitim ve sosyal sorumluluk projesine de zemin hazırlayacaktır.

                   Siz değerli Iğdırlı hemşehrilerimizi, binlerce kitapla bütünleşeceğimiz, yazarlarımızla buluşup söyleşeceğimiz bu kültür şölenine davet ediyor, Iğdır Kitap Fuarı’nın şehrimiz ve bölgemiz için aydınlık yarınlara kapılar açmasını temenni ediyoruz.

                Fuar kapsamında daha detaylı bilgiyi igdirkitapfuari.com web sitesinden edinebilir ve igdirkitapfuar facebook, twitter sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

27-02-201927-02-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.